LECO N-TIPESeltegnologie
SMBB Halfgesnyde Seltegnologie
Bifasiale SelModule Tegnologieë
Uitstekende Anti-PID Lae LID Prestasie
Minder warmkol-skadu-effekte
Hoër kraglewering Laer BOS & LCOE
● ISO9001:2015 Kwaliteitsbestuurstelsel (QMS)
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standaardkwaliteit
● IEC61701/IEC62716 Sout/Mist/Ammoniaktoetse
| Sonselle | N-tipe Mono |
| Aantal selle | 108 (6x18) |
| Afmetings | 1961 x 1134 x 33 mm |
| Gewig | 27.8 kg |
| Voor- / Agterglas | 2.0 mm bedekte semi-geharde glas |
| Raam | Geanodiseerde aluminiumlegering (versterkte hoë-las opsioneel) |
| Aansluitkas | IP68-gegradeer (3 bypass-diodes) |
| Uitvoerkabels | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Lengte kan aangepas word | |
| Verbindings | Mc4-versoenbaar |
| Meganiese lastoets | Voor 5400Pa / Agter 2400Pa |
| KRAGKLAS | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum krag (Pmax) | 490W | 368W | 495W | 372W | 500W | 376W | 505W | 380W | 510W | 384W |
| Oopkringspanning (Voc) | 39.55V | 37.12V | 39.78V | 37.36V | 40.00V | 37.59V | 40.22V | 37.83V | 40.44V | 38.06V |
| Kortsluitstroom (Isc) | 15.72A | 12.58A | 15.78A | 12.62A | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A |
| Spanning teen maksimum krag (Vmpp) | 33.11V | 31.08V | 33.31V | 31.29V | 33.51V | 31.50V | 33.71V | 31.71V | 33.91V | 31.91V |
| Huidige Maksimum Krag (Impp) | 14.80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14.98A | 11.98A | 15.04V | 12.03 vm. |
| MODULE-DOELTREFFENDHEID (%) | 22.03% | 22.26% | 22.48% | 22.71% | 22.93% | |||||
STC: Bestralingssterkte 1000W/m², seltemperatuur 25ºC, AM1.5G
NMOT: Bestralingssterkte 800W/m², omgewingstemperatuur 20ºC, windspoed 1m/s, AM1.5G
| Agterste Wins | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum krag (Pmax) | 515W | 520W | 525W | 530W | 536W |
| Module-effektiwiteit STC (%) | 23.14% | 23.37% | 23.61% | 23.84% | 24.08% | |
| 15% | Maksimum krag (Pmax) | 564W | 569W | 575W | 581W | 587W |
| Module-effektiwiteit STC (%) | 25.34% | 25.60% | 25.86% | 26.12% | 26.37% | |
| 25% | Maksimum Krag (Pmax) | 613W | 619W | 625W | 631W | 638W |
| Module-effektiwiteit STC (%) | 27.54% | 27.82% | 28.11% | 28.39% | 28.67% |
| Houer | 40' Hoofkwartier |
| Stukke per palet | 34 |
| Pallets per houer | 24 |
| Stukke per houer | 816 |
| Bedryfsmodule Temperatuur | -40℃ tot +85℃ |
| Maksimum Stelselspanning | 1500 GS (IEC) |
| Maksimum Serie-sekeringgradering | 30A |
| Kragtoleransie | 0/+5W |
| Nominale Bedryfstemperatuur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Pmax | -0.29%/℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Voc | -0.25%/℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Bpk.
Foon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pos: gavin@alifesolar.com
Gebou 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan-distrik, Nantong City, China
www.alifesolar.com