LECO N-TIPESeltegnologie
SMBB Halfgesnyde Seltegnologie
Bifasiale SelModule Tegnologieë
Uitstekende Anti-PID Lae LID Prestasie
Minder warmkol-skadu-effekte
Hoër kraglewering Laer BOS & LCOE
● ISO9001:2015 Kwaliteitsbestuurstelsel (QMS)
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standaardkwaliteit
● IEC61701/IEC62716 Sout/Mist/Ammoniaktoetse
| Sonselle | N-tipe Mono |
| Aantal selle | 144 (6x24) |
| Afmetings | 2278 x 1134 x 30 mm |
| Gewig | 31.5 kg |
| Voor- / Agterglas | 2.0 mm bedekte semi-geharde glas |
| Raam | Geanodiseerde aluminiumlegering (versterkte hoë-las opsioneel) |
| Aansluitkas | IP68-gegradeer (3 bypass-diodes) |
| Uitvoerkabels | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Lengte kan aangepas word | |
| Verbindings | Mc4-versoenbaar |
| Meganiese lastoets | Voor 5400Pa / Agter 2400Pa |
| KRAGKLAS | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum krag (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Oopkringspanning (Voc) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Kortsluitstroom (Isc) | 14.15 vm. | 11.41V | 14.22A | 11.47 vm. | 14.29 vm. | 11.53V | 14.36V | 11.59V | 14.43 vm. | 11.65A |
| Spanning teen maksimum krag (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Huidige Maksimum Krag (Impp) | 13.44V | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58V | 11.02V | 13.65A | 11.08 vm. | 13.72A | 11.14A |
| MODULE-DOELTREFFENDHEID (%) | 22.07% | 22.26% | 22.45% | 22.65% | 22.84% | |||||
STC: Bestralingssterkte 1000W/m², seltemperatuur 25ºC, AM1.5G
NMOT: Bestralingssterkte 800W/m², omgewingstemperatuur 20ºC, windspoed 1m/s, AM1.5G
| Agterste Wins | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum krag (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Module-effektiwiteit STC (%) | 23.17% | 23.37% | 23.57% | 23.78% | 23.98% | |
| 15% | Maksimum krag (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Module-effektiwiteit STC (%) | 25.37% | 25.60% | 25.82% | 26.04% | 26.27% | |
| 25% | Maksimum Krag (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Module-effektiwiteit STC (%) | 27.58% | 27.82% | 28.07% | 28.31% | 28.55% |
| Houer | 20'GP | 40' Hoofkwartier |
| Stukke per palet | 36 | 36 |
| Pallets per houer | 5 | 20 |
| Stukke per houer | 180 | 720 |
| Bedryfsmodule Temperatuur | -40℃ tot +85℃ |
| Maksimum Stelselspanning | 1500 GS (IEC) |
| Maksimum Serie-sekeringgradering | 30A |
| Kragtoleransie | 0/+5W |
| Nominale Bedryfstemperatuur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Pmax | -0.29%/℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Voc | -0.25%/℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Bpk.
Foon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pos: gavin@alifesolar.com
Gebou 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan-distrik, Nantong City, China
www.alifesolar.com