| ELEKTRIESE PROJEK | PARAMETERS | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Maksimum krag | Pmaks(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Optimale bedryfspanning | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Optimale bedryfsstroom | Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Oopkringspanning | Voc(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Kortsluitstroom | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Module se bedryfstemperatuurbereik | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Maksimum stelselspanning | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Maksimum sekeringstroom | A | 25 | |||
| Kragtoleransiebereik | % | 0~+3% | |||
| *STC (Standaard toetsomstandighede): Frontale bestraling 1000W/m², Seltemperatuur 25℃, Spektrum AM1.5. | |||||
| Gegradeerde bedryfstemperatuur van die sel | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Maksimum kragtemperatuurkoëffisiënt | Pmaks | %/℃ | -0.26 |
| Oopkringspanning temperatuurkoëffisiënt | Vok | %/℃ | -0.24 |
| Kortsluitstroom temperatuurkoëffisiënt | Isc | %/℃ | 0.04 |
| Veiligheidsvlak | Klas II |
| Produkwaarborg | 12 jaar se produkmateriale en -tegnologie |
| Kragwaarborg | 25 jaar lineêre kraglewering |
| *Die verswakking in die eerste jaar is 2%. Van die volgende jaar af is die jaarlikse afname minder as 0,5%. Die module se krag is nie minder nie as 80% in die 25ste jaar. | |
| Seltipe | TOPCon-sel 182 × 91 mm |
| Selrangskikking | 144 stuks (12×12) |
| Module grootte | 2260x1219x2.7mm |
| Modulegewig | 7.44 kg |
| Aansluitkas | Omhulselgradering IP68 |
| Uitvoerkabel | 4mm², 500mm kabel netto lengte. Kabellengte kan aangepas word |
| Verbindingstipe | MC4-versoenbaarheid |
| Raam | N/A |
| Frontale statiese lading (sneeudruk) | 5400Pa |
| Agterste statiese las (winddruk) | 2400Pa |
| Vervoer | Platformvragmotor 13m | Platformvragmotor 17.5m | Houer 20°C | Houer 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Grootte | 13m | 17.5m | 20°C | 40°C |
| Pallet | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Stuk/Pallet | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Totale stukke | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Verpakkingsgrootte (Pallet) | 2320*1110*1400mm | |||
| Maksimum krag (W) | Omskakelingsdoeltreffendheid | Gewig | Produkwaarborg | Kragwaarborg | Module Groottes | Selrangskikking |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2.7 kg/m² | 12 jaar | 25 jaar | 2260x1219x2.7mm | 144 stuks (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2.7 kg/m² | 12 jaar | 25 jaar | 2260x1110x2.7mm | 132 stuks (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2.7 kg/m² | 12 jaar | 25 jaar | 2260x1020x2.7mm | 120 stuks (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2.7 kg/m² | 12 jaar | 25 jaar | 2260x918x2.7mm | 108 stuks (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2.7 kg/m² | 12 jaar | 25 jaar | 2260x825x2.7mm | 96 stuks (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23.5% | 2.7 kg/m² | 12 jaar | 25 jaar | 2260x735x2.7mm | 84 stuks (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2.7 kg/m² | 12 jaar | 25 jaar | 2260x644x2.7mm | 72 stuks (6x12) |
| 120 | 23.5% | 2.7 kg/m² | 12 jaar | 25 jaar | 1545x425x2.7mm | 72 stuks (6x12) |
| 200 | 23.5% | 2.7 kg/m² | 12 jaar | 25 jaar | 1150x927x2.7mm | 54 stuks (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2.7 kg/m² | 12 jaar | 25 jaar | 1750x1150x2.7mm | 80 stuks (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Bpk.
Foon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pos: gavin@alifesolar.com
Gebou 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan-distrik, Nantong City, China
www.alifesolar.com