LECO N-TIPESeltegnologie
SMBB Halfgesnyde Seltegnologie
KMO-tegnologieë
Uitstekende Anti-PID Lae LID Prestasie
Minder warmkol-skadu-effekte
Hoër kraglewering Laer BOS & LCOE
● ISO9001:2015 Kwaliteitsbestuurstelsel (QMS)
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standaardkwaliteit
● IEC61701/IEC62716 Sout/Mist/Ammoniaktoetse
| Sonselle | N-tipe Mono |
| Aantal selle | 96 (6x16) |
| Afmetings | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Gewig | 21.0 kg |
| Voorglas | 3.2mm bedekte geharde glas |
| Raam | Geanodiseerde aluminiumlegering (versterkte hoë-las opsioneel) |
| Aansluitkas | IP68-gegradeer (3 bypass-diodes) |
| Uitvoerkabels | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Lengte kan aangepas word | |
| Verbindings | Mc4-versoenbaar |
| Meganiese lastoets | Voor 5400Pa / Agter 2400Pa |
| KRAGKLAS | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum krag (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Oopkringspanning (Voc) | 34.71V | 32.54V | 34.96V | 32.78V | 35.20V | 33.03V | 35.43V | 33.28V | 35.67V | 33.52V |
| Kortsluitstroom (Isc) | 15.74A | 12.59V | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Spanning teen maksimum krag (Vmpp) | 29.35V | 27.50V | 29.57V | 27.72V | 29.79V | 27.95V | 30.00V | 28.17V | 30.21V | 28.39V |
| Huidige Maksimum Krag (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00 vm. | 12:00 vm. | 15.06 vm. | 12.05 vm. |
| MODULE-DOELTREFFENDHEID (%) | 21.77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22.65% | |||||
| STC: Bestralingssterkte 1000W/m², seltemperatuur 25°C, AM1.5G NMOT: Bestralingssterkte 800W/m², omgewingstemperatuur 20°C, windspoed 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Houer | 40' Hoofkwartier |
| Stukke per palet | 36 |
| Pallets per houer | 26 |
| Stukke per houer | 936 |
| Bedryfsmodule Temperatuur | -40℃ tot +85℃ |
| Maksimum Stelselspanning | 1500 GS (IEC) |
| Maksimum Serie-sekeringgradering | 30A |
| Kragtoleransie | 0/+5W |
| Nominale Bedryfstemperatuur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Pmax | -0.29%/℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Voc | -0.25%/℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Bpk.
Foon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pos: gavin@alifesolar.com
Gebou 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan-distrik, Nantong City, China
www.alifesolar.com