LECO N-TIPESeltegnologie
SMBB Halfgesnyde Seltegnologie
Bifasiale SelModule Tegnologieë
Uitstekende Anti-PID Lae LID Prestasie
Minder warmkol-skadu-effekte
Hoër kraglewering Laer BOS & LCOE
● ISO9001:2015 Kwaliteitsbestuurstelsel (QMS)
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standaardkwaliteit
● IEC61701/IEC62716 Sout/Mist/Ammoniaktoetse
| Sonselle | N-tipe Mono |
| Aantal selle | 156 (6x26) |
| Afmetings | 2465 x 1134 x 33 mm |
| Gewig | 34.8 kg |
| Voor- / Agterglas | 2.0 mm bedekte semi-geharde glas |
| Raam | Geanodiseerde aluminiumlegering (versterkte hoë-las opsioneel) |
| Aansluitkas | IP68-gegradeer (3 bypass-diodes) |
| Uitvoerkabels | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Lengte kan aangepas word | |
| Verbindings | Mc4-versoenbaar |
| Meganiese lastoets | Voor 5400Pa / Agter 2400Pa |
| KRAGKLAS | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum krag (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Oopkringspanning (Voc) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Kortsluitstroom (Isc) | 14.18V | 11.44V | 14.25A | 11.50Vm | 14.32V | 11.56V | 14.39 vm. | 11.62A | 14.46V | 11.68A |
| Spanning teen maksimum krag (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Huidige Maksimum Krag (Impp) | 13.47 vm. | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05 vm. | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17V |
| MODULE-DOELTREFFENDHEID (%) | 22.18% | 22.36% | 22.54% | 22.72% | 22.90% | |||||
| STC: Bestralingssterkte 1000W/m², seltemperatuur 25°C, AM1.5G NMOT: Bestralingssterkte 800W/m², omgewingstemperatuur 20°C, windspoed 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Agterste Wins | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum krag (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Module-effektiwiteit STC (%) | 23.29% | 23.48% | 23.66% | 23.85% | 24.04% | |
| 15% | Maksimum krag (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Module-effektiwiteit STC (%) | 25.51% | 25.71% | 25.92% | 26.12% | 26.33% | |
| 25% | Maksimum Krag (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Module-effektiwiteit STC (%) | 27.73% | 27.95% | 28.17% | 28.40% | 28.62% |
| Houer | 40' Hoofkwartier |
| Stukke per palet | 34 |
| Pallets per houer | 16 |
| Stukke per houer | 544 |
| Bedryfsmodule Temperatuur | -40℃ tot +85℃ |
| Maksimum Stelselspanning | 1500 GS (IEC) |
| Maksimum Serie-sekeringgradering | 30A |
| Kragtoleransie | 0/+5W |
| Nominale Bedryfstemperatuur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Pmax | -0.29%/℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Voc | -0.25%/℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Bpk.
Foon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pos: gavin@alifesolar.com
Gebou 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan-distrik, Nantong City, China
www.alifesolar.com