LECO N-TIPESeltegnologie
SMBB Halfgesnyde Seltegnologie
Bifasiale SelModule Tegnologieë
Uitstekende Anti-PID Lae LID Prestasie
Minder warmkol-skadu-effekte
Hoër kraglewering Laer BOS & LCOE
● ISO9001:2015 Kwaliteitsbestuurstelsel (QMS)
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standaardkwaliteit
● IEC61701/IEC62716 Sout/Mist/Ammoniaktoetse
| Sonselle | N-tipe Mono |
| Aantal selle | 132 (6x22) |
| Afmetings | 2384 x 1303 x 35 mm |
| Gewig | 38.5 kg |
| Voor- / Agterglas | 2.0 mm bedekte semi-geharde glas |
| Raam | Geanodiseerde aluminiumlegering (versterkte hoë-las opsioneel) |
| Aansluitkas | IP68-gegradeer (3 bypass-diodes) |
| Uitvoerkabels | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Lengte kan aangepas word | |
| Verbindings | Mc4-versoenbaar |
| Meganiese lastoets | Voor 5400Pa / Agter 2400Pa |
| KRAGKLAS | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum krag (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Oopkringspanning (Voc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Kortsluitstroom (Isc) | 18.29 vm. | 14.63A | 18.34V | 14.67A | 18.39 vm. | 14.71A | 18.44 vm. | 14.75A | 18.49 vm. | 14.79A |
| Spanning teen maksimum krag (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Huidige Maksimum Krag (Impp) | 17.32 vm. | 13.86A | 17.36 vm. | 13.89A | 17.40 vm. | 13.92A | 17.44V | 13.95A | 17.48 vm. | 13.98A |
| MODULE-DOELTREFFENDHEID (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| STC: Bestralingssterkte 1000W/m², seltemperatuur 25°C, AM1.5G NMOT: Bestralingssterkte 800W/m², omgewingstemperatuur 20°C, windspoed 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Agterste Wins | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum krag (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Module-effektiwiteit STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Maksimum krag (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Module-effektiwiteit STC (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Maksimum Krag (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Module-effektiwiteit STC (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Houer | 40' Hoofkwartier |
| Stukke per palet | 32 |
| Pallets per houer | 18 |
| Stukke per houer | 576 |
| Bedryfsmodule Temperatuur | -40℃ tot +85℃ |
| Maksimum Stelselspanning | 1500 GS (IEC) |
| Maksimum Serie-sekeringgradering | 35A |
| Kragtoleransie | 0/+5W |
| Nominale Bedryfstemperatuur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Pmax | -0.30%/℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Voc | -0.24%/℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Isc | +0.04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Bpk.
Foon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pos: gavin@alifesolar.com
Gebou 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan-distrik, Nantong City, China
www.alifesolar.com