LECO N-TIPESeltegnologie
SMBB Halfgesnyde Seltegnologie
Bifasiale SelModule Tegnologieë
Uitstekende Anti-PID Lae LID Prestasie
Minder warmkol-skadu-effekte
Hoër kraglewering Laer BOS & LCOE
● ISO9001:2015 Kwaliteitsbestuurstelsel (QMS)
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standaardkwaliteit
● IEC61701/IEC62716 Sout/Mist/Ammoniaktoetse
| Sonselle | N-tipe Mono |
| Aantal selle | 132 (6x20) |
| Afmetings | 2382 x 1134 x 33 mm |
| Gewig | 33.8 kg |
| Voor- / Agterglas | 2.0 mm bedekte semi-geharde glas |
| Raam | Geanodiseerde aluminiumlegering (versterkte hoë-las opsioneel) |
| Aansluitkas | IP68-gegradeer (3 bypass-diodes) |
| Uitvoerkabels | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Lengte kan aangepas word | |
| Verbindings | Mc4-versoenbaar |
| Meganiese lastoets | Voor 5400Pa / Agter 2400Pa |
| KRAGKLAS | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum krag (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Oopkringspanning (Voc) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Kortsluitstroom (Isc) | 15.74A | 12.59V | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Spanning teen maksimum krag (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Huidige Maksimum Krag (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00 vm. | 12:00 vm. | 15.06 vm. | 12.05 vm. |
| MODULE-DOELTREFFENDHEID (%) | 22.40% | 22.58% | 22.77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| STC: Bestralingssterkte 1000W/m², seltemperatuur 25°C, AM1.5G NMOT: Bestralingssterkte 800W/m², omgewingstemperatuur 20°C, windspoed 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Agterste Wins | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum krag (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Module-effektiwiteit STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Maksimum krag (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Module-effektiwiteit STC (%) | 25.76% | 25.97% | 26.18% | 26.40% | 26.61% | |
| 25% | Maksimum Krag (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Module-effektiwiteit STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28.69% | 28.92% |
| Houer | 40' Hoofkwartier |
| Stukke per palet | 34 |
| Pallets per houer | 20 |
| Stukke per houer | 680 |
| Bedryfsmodule Temperatuur | -40℃ tot +85℃ |
| Maksimum Stelselspanning | 1500 GS (IEC) |
| Maksimum Serie-sekeringgradering | 30A |
| Kragtoleransie | 0/+5W |
| Nominale Bedryfstemperatuur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Pmax | -0.29%/℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Voc | -0.25%/℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Bpk.
Foon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pos: gavin@alifesolar.com
Gebou 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan-distrik, Nantong City, China
www.alifesolar.com