LECO N-TIPESeltegnologie
SMBB Halfgesnyde Seltegnologie
Bifasiale Selmodule Tegnologieë
Uitstekende Anti-PID Lae LID Prestasie
Minder warmkol-skadu-effekte
Hoër kraglewering Laer BOS & LCOE
● ISO9001:2015 Kwaliteitsbestuurstelsel (QMS)
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standaardkwaliteit
● IEC61701/IEC62716 Sout/Mist/Ammoniaktoetse
| Sonselle | N-tipe Mono |
| Aantal selle | 96 (6x16) |
| Afmetings | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Gewig | 24.0 kg |
| Voorglas | 2.0 mm bedekte semi-geharde glas |
| Raam | Geanodiseerde aluminiumlegering (versterkte hoë-las opsioneel) |
| Aansluitkas | IP68-gegradeer (3 bypass-diodes) |
| Uitvoerkabels | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Lengte kan aangepas word | |
| Verbindings | Mc4-versoenbaar |
| Meganiese lastoets | Voor 5400Pa / Agter 2400Pa |
| KRAGKLAS | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum krag (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Oopkringspanning (Voc) | 34.49V | 32.33V | 34.74V | 32.58V | 34.97V | 32.82V | 35.21V | 33.07V | 35.45V | 35.68V |
| Kortsluitstroom (Isc) | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A | 16.02V | 12.82A | 16.08 vm. | 12.86A |
| Spanning teen maksimum krag (Vmpp) | 29.43V | 27.57V | 29.65V | 27.80V | 29.87V | 28.02V | 30.08V | 28.24V | 30.29V | 28.46V |
| Huidige Maksimum Krag (Impp) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11.87A | 14.90A | 11.92A | 14.96A | 11.97A | 15.02V | 12.02V |
| MODULE-DOELTREFFENDHEID (%) | 21.77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22.77% | |||||
| STC: Bestralingssterkte 1000W/m², seltemperatuur 25°C, AM1.5G NMOT: Bestralingssterkte 800W/m², omgewingstemperatuur 20°C, windspoed 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Agterste Wins | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum krag (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Module-effektiwiteit STC (%) | 22.86% | 23.12% | 23.38% | 23.65% | 23.91% | |
| 15% | Maksimum krag (Pmax) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Module-effektiwiteit STC (%) | 25.04% | 25.32% | 25.61% | 25.90% | 26.19% | |
| 25% | Maksimum Krag (Pmax) | 544W | 550W | 556W | 563W | 569W |
| Module-effektiwiteit STC (%) | 27.21% | 27.53% | 27.84% | 28.15% | 28.46% |
| Houer | 40' Hoofkwartier |
| Stukke per palet | 36 |
| Pallets per houer | 26 |
| Stukke per houer | 936 |
| Bedryfsmodule Temperatuur | -40℃ tot +85℃ |
| Maksimum Stelselspanning | 1500 GS (IEC) |
| Maksimum Serie-sekeringgradering | 30A |
| Kragtoleransie | 0/+5W |
| Nominale Bedryfstemperatuur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Pmax | -0.29%/℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Voc | -0.25%/℃ |
| Temperatuurkoëffisiënt van Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Bpk.
Foon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pos: gavin@alifesolar.com
Gebou 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan-distrik, Nantong City, China
www.alifesolar.com